Zelenina Bonduelle u vás V Kuchyni

S VÁMI  KUCHAŘI

Již více než 50 let Bonduelle Food Service spolupracuje s vámi - kuchaři a upravuje své portfolio produktů tak, aby co nejvíce vyhovovalo vašim potřebám.

Naše týmy po celém světě tráví spoustu času v kuchyni, učí se, pozorují, zkouší nové produkty a snaží se porozumět výzvám, kterým denně čelíte. Na základě získaných poznatků tvoříme řešení, která zefektivní vaši práci a povznesou vaše pokrmy na vyšší úroveň.


JSME V TOM S VÁMI

Hledáme řešení výzev, se kterými se při zpracování zeleniny každý den potýkáte, a zaměřujeme se na to, aby se vám se zeleninou pracovalo co nejlépe. Abychom vám práci ještě více ulehčili, definovali jsme na základě průzkumu trhu několik základních rolí zeleniny, které představují možnosti jejího využití.

Na základě těchto rolí jsme pak následně strukturovali celou naši nabídku s cílem poskytnout vám cennou inspiraci. 


TECHNOLOGIE PRO NAŠI ZELENINU

Každý jsme jiný. Při vytváření inovací si vždy představujeme nové produkty přizpůsobené vašim potřebám, kde necháváme prostor pro svobodu a kreativitu!

Zelenina dušená, mražená, konzervovaná, grilovaná nebo připravená k pečení - každou můžeme dochutit kořením a použít jako přílohu nebo zamíchat do připravovaného pokrmu.

 

Dodavatel kvalitní zmrazené a sterilované zeleniny pro profesionální gastronomii.