Sklizeň té nejlepší zeleniny Na poli

S NAŠIMI PARTNERY FARMÁŘI

S každým z našich farmářů udržujeme blízký vztah. Jsou to právě oni, kdo pro nás plní důležitou roli hlavních agronomických "hráčů", a my plně důvěřujeme jejich názorům na pěstování zeleniny. Prostřednictvím této spolupráce se snažíme zodpovědně a udržitelně hospodařit s cílem pěstování zeleniny nejvyšší kvality.

Naši manažeři po celém světě podporují naše zemědělské partnery ve všech fázích monitorování plodin, od přípravy půdy až po sklizeň. Bonduelle tak nezůstává stranou při žádném kroku růstu zeleniny, setím počínaje a úpravou zeleniny konče.

…pro tu správnou zeleninu, na správném místě, ve správný čas

Naši farmářští partneři se zavázali respektovat charakter agronomických dodávek Bonduelle ve smluvní dohodě, jež sahá od setby semen až po sklizeň.

VÝBĚR ODRŮD

Vybíráme nejlepší odrůdy na základě jejich senzorických vlastností.

MONITOROVÁNÍ KULTURY

Společně s farmáři dohlížíme na plodiny: pečlivě vybíráme půdu, volíme osevní plány, sledujeme růst…

LOGISTIKA ZÁSOBOVÁNÍ

Optimalizujeme množství času mezi sklizní a dobou, kdy je zelenina připravena pro Vaše použití. Dobu od sklizně po balení připravené zeleniny se snažíme co nejvíce zkrátit za podmínky zachování té nejlepší kvality zeleniny.

"Bonduelle" spolupracuje se svými partnery v oblasti zemědělství na hledání různých řešení šetrných k přírodě. Upřednostňujeme přitom nejen ochranu životního prostředí, ale i přírodní léčiva...

Dodavatel kvalitní zmrazené a sterilované zeleniny pro profesionální gastronomii.