ico_home.gif, 888B Hlavní stránka   ico_kontakt.gif, 66B Kontakty    ico_letter.gif, 67B Newsletter   ico_mapa.gif, 68BMapa stránek

Bonduelle - chuť, která je vidět... Facebook

výrobky

Wok Indonesia zeleninová směs   2500 g

zvětšit foto

Složení: mrkev krájená min. 16 %, sójové boby min.16 %, cukrový hrášek min. 12 %, bambusové výhonky min. 10 %, vodní kaštany min. 10 %, žlutá paprika na kostky min. 8 %, černé houby na nudličky min. 8 %

Hmotnost obsahu2500 g
Trvanlivost (měsíce): 24

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g pevného podílu:
energetická hodnota: 151 kJ ( 35 kcal )
bílkoviny: 2,9 g | sacharidy: 3,9 g | tuky: 1,0 g

Další přednosti:
Výrobky řady WOK jsou vynikající zeleninové směsi, které byly vyrobeny z výběrové zeleniny na základě pravých asijských receptů. Tvar zeleniny, její původ i neobyčejně zajímavá chuť směsi dodají vašim pokrmům svěžest, barvu a fantazii. Příprava zeleniny je velmi rychlá a šetrná (pouhá regenerace či rychlá příprava v pánvi Wok).

Rady a doporučení:
Vhodné na pánvičku nejen do asijských pokrmů, do masových směsí, jako samostatný pokrm nebo v kombinaci s rýží či těstovinami.
Vhodné i pro bezlepkovou dietu a vegetariánskou stravu.

KuchařPříprava:

V konvektomatu: 20 minut při 150°C v uzavřené gastronádobě.
Na pánvi: zahřejte arašídový (olivový) olej na pánvi Wok a přidejte porci nerozmrazené směsi Wok Indonesia. Zeleninu raději připravuji v menším množství, abyste zachovali její křupavost a chuť. Pravidelně míchejte. Na závěr dochuťte nebo přidejte omáčku. Podávejte teplé.

Zeleninové směsi Wok Bonduelle Food Service stačí pouze dochutit běžnou sójovou omáčkou nebo chuťově zajímavější sladkokyselou, curry nebo Masala omáčkou.

Logistické údaje:

EAN kód výrobku:3083680638906     počet vrstev na paletě: 8
počet kusů v kartonu: 4    počet kartonů na vrstvě: 8
počet kusů na paletě: 256    počet kartonů na paletě: 64
    

Všechna práva vyhrazena © 2019 BONDUELLE s.r.o.