ico_home.gif, 888B Hlavní stránka   ico_kontakt.gif, 66B Kontakty    ico_letter.gif, 67B Newsletter   ico_mapa.gif, 68BMapa stránek

Bonduelle - chuť, která je vidět... Facebook

výrobky

Wok China zeleninová směs   2500 g

zvětšit foto

Složení: bílé zelí krájené min. 24 %, mrkev na nudličky min. 16 %, červená paprika na nudličky min. 16 %, houby Shiitaké min. 8 %, cukrový hrášek min. 8 %, kukuřičné klásky krájené min. 8 %

Hmotnost obsahu2500 g
Trvanlivost (měsíce): 24

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g pevného podílu:
energetická hodnota: 111 kJ ( 26 kcal )
bílkoviny: 1,3 g | sacharidy: 4,7 g | tuky: 0,3 g

Další přednosti:
Výrobky řady WOK jsou vynikající zeleninové směsi, které byly vyrobeny z výběrové zeleniny na základě pravých asijských receptů. Tvar zeleniny i neobyčejně zajímavá chuť směsí dodají vašim asijským pokrmům svěžest, barvu a fantazii. Zelenina je předem tepelně ošetřena, takže její následná úprava je velmi rychlá a šetrná (stačí pouhá regenerace či rychlá příprava v pánvi Wok).

Rady a doporučení:
Vhodné na pánvičku nejen do asijských pokrmů, do masových směsí, jako samostatný pokrm nebo v kombinaci s rýží či těstovinami.
Vhodné i pro bezlepkovou dietu a vegetariánskou stravu.

KuchařPříprava:

V konvektomatu: 20 minut při 150°C v uzavřené gastronádobě.
Na pánvi: zahřejte arašídový (olivový) olej na pánvi Wok a přidejte porci nerozmrazené směsi Wok China. Zeleninu raději připravujte v menším množství, abyste zachovali její křupavost a chuť. Pravidelně míchejte. Na závěr dochuťte nebo přidejte omáčku. Podávejte teplé.

Zeleninovou směs WOK China Bonduelle Food Service stačí pouze dochutit běžnou sójovou omáčkou nebo chuťově zajímavější sladkokyselou, curry nebo Masala omáčkou.

Logistické údaje:

EAN kód výrobku:3083680638913     počet vrstev na paletě: 8
počet kusů v kartonu: 4    počet kartonů na vrstvě: 8
počet kusů na paletě: 256    počet kartonů na paletě: 64
    

Všechna práva vyhrazena © 2019 BONDUELLE s.r.o.