ico_home.gif, 888B Hlavní stránka   ico_kontakt.gif, 66B Kontakty    ico_letter.gif, 67B Newsletter   ico_mapa.gif, 68BMapa stránek

Bonduelle - chuť, která je vidět... Facebook

výrobky

Mediterranea zeleninová směs   2500 g

zvětšit foto

Složení: zelená cuketa na kostky předsmažená 42,5 %, lilek na kostky předsmažený 42,5 % , červená paprika na nudličky předsmažená 15 %

Hmotnost obsahu2500 g
Trvanlivost (měsíce): 18

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g pevného podílu:
energetická hodnota: 708 kJ ( 171 kcal )
bílkoviny: 1,5 g | sacharidy: 5,4 g | tuky: 16 g

Další přednosti:
Rychlá a chutná tradiční receptura s velmi jednoduchou přípravou. Směs je možné podle potřeby odebírat z 2,5 kg balení a připravit v jakémkoli restauračním zařízení.

Rady a doporučení:
Grilovanou směs lze použít při přípravě pokrmů středozemní kuchyně, na pizzu, do brusket, dále jako součást hotových jídel (lasagne, všechny druhy těstovin, do rizota), výborně chutná v kombinaci s polentou, brokolicí, romanescem, jako náplň do teplých sendvičů, panini, hamburgerů. S grilovanou směsí Mediterranea vytvoříte tématické pokrmy a jednotlivými kombinacemi s další zeleninou Bonduelle Food Service snadno obměníte variace na vašem denním jídelníčku.
Vhodné i pro bezlepkovou dietu a vegetariánskou stravu.

KuchařPříprava:

Začínáme při -18°C:
- v konvektomatu : 15 minut.
- na pánvi: bez tuku 6-7 minut.
- v mikrovlnné troubě: 6-7 minut.

- Směs pravidelně rozprostřeme na těsto na pizzu potřené tomatem nebo smetanou. Posypeme parmazánem. pečeme v troubě na pizzu 3-5 minut.
- Směs můžeme využít při přípravě složitějších pokrmů italské kuchyně jako jsou lasagne, pokrmy v omáčce podávané za tepla i za studena.
- Směs lze použít také jako náplň do sendvičů. Na pánvi krátce orestujeme směs, sendviče naplníme sýrem, šunkou a směsí Mediterranea. Zapékáme na grilu.

Logistické údaje:

EAN kód výrobku:3083680674652     počet vrstev na paletě: 8
počet kusů v kartonu: 4    počet kartonů na vrstvě: 8
počet kusů na paletě: 256    počet kartonů na paletě: 64
    

Všechna práva vyhrazena © 2019 BONDUELLE s.r.o.