ico_home.gif, 888B Hlavní stránka   ico_kontakt.gif, 66B Kontakty    ico_letter.gif, 67B Newsletter   ico_mapa.gif, 68BMapa stránek

Bonduelle - chuť, která je vidět... Facebook

Věrnostní program Cuisine Colorée Bonduelle

Nezbývá Vám čas vymýšlet stále nová jídla, nestíháte sledovat současné trendy v gastronomii, chcete svým zákazníkům nabídnout zeleninu v salátovém baru, ale nemáte vybavení?

Všechny tyto problémy Vám pomůže firma Bonduelle vyřešit za Vás. Vstupte do našeho nového věrnostního programu Cuisine Colorée a budete pravidelně dostávat trendy zeleninové recepty, tipy a triky jak se zeleninou pracovat a jak ji připravovat.

Věrnostní program "Cuisine Colorée" je určen pro stálé odběratele zeleniny Bonduelle v segmentu Horeca (např. restaurace, hotely, apod.) s provozovnami na území České nebo Slovenské republiky.

Pokud se zapojíte do programu Cuisine Colorée tak kromě skvělých receptů, tipů a triků můžete získat i kuchařské vybavení v podobě triček, polotriček či zástěr Bonduelle. Stačí pouze, abyste nám doložili odběry.

Pro zapojení do programu a získání některé z báječných odměn stačí učinit následující kroky:

1. Registrovat se

Zájemce o účast v programu (firma nebo podnikající fyzická osoba) se zaregistruje vyplněním elektronického formuláře.

2. Odebírat zeleninu z gastro sortimentu Bonduelle

Zeleninu objednáváte u svých stálých dodavatelů. S nalezením dodavatele zeleniny Bonduelle se můžete obrátit i přímo na našeho obchodního zástupce, který vám rád pomůže.

3. Doložit odebrané množství

Odběry je nutno doložit čitelnou kopií dokladu (faktury nebo dodacího listu), který odběr jednoznačně potvrzuje. Zejména na něm musí být uveden odběratel, který je shodný s účastníkem tak, jak se registroval (název, adresa), datum prokazující, že odběr nastal až po registraci (za odběry před registrací body nelze získat) a názvy výrobků. Nezapomeňte také vyplnit Váš ID pro objednávky přes Bidvest.

Kopie dokladů lze zasílat:

  • e-mailem na adresu odmeny@bonduelle-foodservice.cz
  • poštou na adresu Bonduelle s. r. o., Hybernská 24, Praha 1, Česká republika.
    Prosíme, označte obálku heslem "CC".
  • faxem na č. +420 222 811 020

4. Ověřit si na svém osobním kontě počet získaných bodů

Body za doložené odběry zeleniny Bonduelle ze sortimentu pro gastronomii (tj. všech výrobků z katalogu uvedeného na těchto stránkách)se připisují následovně:
Za každý 1 kg zeleniny získáte 1 bod.

Za maloobchodní balení se body nezískávají!

Body jsou připsány na vaše osobní bodové konto do 21 dnů od obdržení dokladu. O stavu bodů se můžete přesvědčit na svém bodovém kontu pomocí hesla, které jste obdrželi po registraci.

5. Objednat si vybranou odměnu

Můžete si objednat jednu nebo více odměn z aktuálního katalogu odměn až do výše zůstatku na svém bodovém kontu. Objednávky se dělají výhradně elektronicky po přihlášení ke svému bodovému kontu.

6. Vyčkat doručení odměny

Objednaná odměna bude doručena poštou nebo obchodním zástupcem Bonduelle na adresu uvedenou při registraci nejpozději do 6 týdnů od objednání odměny.


podrobná pravidla

 

 

Cuisine Colorée

Všechna práva vyhrazena © 2019 BONDUELLE s.r.o.